Lato z WSA

W te wakacje w sierpniu zapraszamy Was na coś nowego: Lato z WSA! Spędzimy razem cały tydzień (lub przedłużony weekend) nad otoczonym lasem Jeziorem Ślesińskim. Zasady są proste: wieczorami tańczymy aż do rana na pięknym parkiecie, a w dzień lenimy się i odpoczywamy pływając w jeziorze, leżąc na plaży lub molo i chodząc po lesie. Dla żądnych dodatkowych rozrywek w trakcie dnia na pewno znajdzie się sporo możliwości.

Oferujemy Wam dwie opcje wypoczynku: pełen tydzień (poniedziałek-niedziela: 10-16 sierpnia) lub opcję weekendową (czwartek-niedziela: 13-16 sierpnia).

Rejestracja wystartuje w czwartek 2 lipca!

Wakacje z WSA spędzimy w Ośrodku Szkoleniowo – Wypoczynkowym Gwarek, położonym na malowniczym terenie obszaru Pojezierza Wielkopolskiego. Do naszej dyspozycji będzie prywatna plaża, molo, obszar leśny wokół ośrodka i 80 m2 drewnianego parkietu.

Decydując się na turnus tygodniowy (10-16 sierpnia) otrzymujecie zakwaterowanie w pokojach 2-, 3- lub 4-osobowych oraz 1 ciepły posiłek w postaci obiadokolacji od poniedziałku do soboty. Koszt całkowity: 620 zł.

Decydując się na turnus weekendowy (13-16 sierpnia) otrzymujecie zakwaterowanie w pokojach 4- lub 5-osobowych oraz 1 ciepły posiłek w postaci obiadokolacji od czwartku do soboty. Koszt całkowity: 360 zł.

Przykładowe zdjęcia pokojów znajdziecie tutaj: https://gwarekslesin.pl/osrodek/pokoje

Nie zwlekajcie zbyt długo z rejestracją! Impreza będzie miała charakter sprzyjający integracji, dlatego oferujemy tylko 25 miejsc na pełen turnus i 20 miejsc na weekend.